Aktualności

 

Piaskowanie drewna mogło się wydawać dość niecodzienne. A co powiecie na piaskowanie betonu? W jakim celu Balt Yard piaskuje beton, a także jak to wygląda, dowiecie się z tego artykułu. 

Choć dla niektórych może to brzmieć nieco niewiarygodnie, piaskowanie może dotyczyć również drewna. Jeśli ciekawi Cię zagadnienie piaskowania drewna, to koniecznie czytaj dalej. 

Malowanie proszkowe w Tczewie i nie tylko to jedna z naszych specjalności. Dlatego z należytą uwagą wybieramy materiały używane podczas malowania proszkowego. Jeśli chcecie dowiedzieć się na jakich materiałach pracuje Balt Yard podczas malowania proszkowego, to koniecznie czytajcie dalej. 

Zastanawiałeś się na czym dokładnie polega piaskowanie felg? Wbrew pozorom to wcale nie taki prosty proces. Jeśli chcesz poznać poszczególne kroki podczas piaskowania felg, to koniecznie czytaj dalej.

Podczas piaskowania, Balt Yard używa różne materiały, w zależności od tego jaki efekt chce uzyskać, a także, co dokładnie ulega piaskowaniu. Jeśli chcecie dowiedzieć się na jakich materiałach pracuje Balt Yard podczas piaskowania, to koniecznie czytajcie dalej.