Aktualności

 

Przedstawiamy jedną z naszych licznych realizacji jeśli chodzi o malowanie proszkowe. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o tej technice malowania, to koniecznie czytajcie dalej!

Malowanie proszkowe w skrócie.

Firma Balt Yard bardzo często stosuje technikę malowania proszkowego. To świetny sposób, żeby pokryć metalową powierzchnię farby przy użyciu natrysku elektrostatycznego i elektrokinetycznego. Następnie elementy te umieszcza się w piecu, gdzie w temperaturze powyżej 180°C następuje stopnienie i polimeryzacja. Dzięki temu farba w sposób równomierny i stały przyczepia się do malowanej powierzchni.

Realizcje Balt Yard - malowanie proszkowe.

Widoczna realizacja przedstawia halę w Kosakowie w województwie Pomorskim. To tutaj firma Balt Yard zastosowała właśnie malowanie proszkowe. Warto zaznaczyć, że podczas malowania proszkowego nie wydzielają się żadne szkodliwe substancje do środowiska podczas utwardzania powłoki, a stosowane przez firmę Balt Yard farby, są bezpieczne dla ludzi. Powłoka natomiast po pomalowaniu, jest gładka i nie przedstawia żadnych pęknięć i spierzchnięć. 

Balt Yard w Gdyni  - specjalista od malowania proszkowego

 Jeśli więc szukacie kogoś, kto zna się na malowaniu proszkowym, wejdźcie na stronę internetową Balt Yard skontaktujcie się z nami. Odpowiemy też na każde Wasze pytanie. Koniecznie zapoznajcie się również z naszą ofertą i przekonajcie się, w czym jeszcze możemy Wam pomóc.