Aktualności

 

Balt Yard to firma, która zajmuje się nie tylko konserwacją statków, a więc piaskowaniem i malowaniem na mokro, ale ma za zadanie zapewnić kompleksową obsługę statków. Co to oznacza? Czytajcie dalej!

Dlaczego Balt Yard Gdynia?

Istnieje kilka firm, które zajmują się piaskowaniem statków, czy malowaniem proszkowym. Dlaczego warto wybrać Balt Yard?

Balt Yard skupia się na nadzorowaniu i sprawnym przeprowadzaniu remontów dokowych w polskich i zagranicznych stoczniach. Balt Yard Gdynia przeprowadza zarówno mniejsze jak i większe remonty, regeneracje i naprawy. W spektrum naszego działania znajdują się prace stalowe, piaskarskie, malarskie, mechaniczne, hydrauliczne, elektryczne oraz rurarskie.

Nasza kadra składa się z osób z dużym doświadczeniem zawodowym. Nasi pracownicy posiadają książeczki żeglarskie, zaświadczenie lekarskie, certyfikaty spawalnicze oraz inne dokumenty niezbędne do wykonywania powierzonych nam prac. Współpracowaliśmy z wieloma armatorami oraz stoczniami w Polsce jak i zagranicą.

Balt Yard posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015-10, a więc nasze usługi odznaczają się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z Balt Yard, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu mailowego i telefonicznego.