Aktualności

 

Czym jest piaskowanie statków? Po co się to robi i dlaczego piaskowanie statku jest takie ważne? W tym artykule Balt Yard Gdynia postara się odpowiedzieć na te pytania, dlatego koniecznie czytajcie dalej. 

Piaskowanie statków - co to jest?

Nie ma co ukrywac, że konserwacja, naprawa i czyszczenie statku przyczyniają się do zwiększenie żywotności statku. Istnieje wiele metod na odrestaurowania powłoki statku. Jedną z nich jest piaskowanie. To świetny sposób, aby pozbyć się skrystalizowanej soli, czy starej farby, a nawet rozprysków spawalniczych. Firma Balt Yard w Gdyni stosuje piaskowanie również po to, aby stępić krawędzie, dzięki czemu powierzchnia uzyskuje optymalny kształt. Potrafi to znacząco zwiększyć trwałość i wytrzymałość powłoki.

Znaczenie czyszczenia statku.

Jeśli ktoś jest właścicielem statku, to doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kadłub regularnie musi być odnawiany. Zanim jednak przystąpi się do ponownego malowania, należy usunąć starą warstwę farby. Prawda jest taka, że każda kolejna warstwa farby sprawia, że masa statku wzrasta. Kolejna sprawa jest taka, że stara farba potrafi pękać i łuszczyć się, prze co może zniszczyć nową warstwę farby. Czyszczenie kadługa jest więc konieczne. Dzięki temu niwa powłoka będzie bardziej trwała i skuteczna. 

Balt Yard Gdynia - oferta.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która w sposób rzetelny i bezbłędny wykona piaskowanie statku, odezwij się do Balt Yard. Przy okazji wejdź na stronę internetową i zapoznaj się z ofertą Balt Yard. Dowiedz się, w czym jeszcze możemy Ci pomóc. Posiadamy certyfikaty jakości, więc możesz mieć pewność, że odpowiednio zaopiekujemy się Twoim kadłubem.