Aktualności

 

Malowanie na mokro, to kolejna usługa którą może wykonać Balt Yard Gdynia. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o tej technice, to koniecznie czytajcie dalej. 

Malowanie na mokro - co musisz wiedzieć?

Malowanie na mokro to nic innego jak nanoszenie farby na metalową konstrukcję. Najczęściej stosuje się farby rozpuszczalnikowe, wodorozcieńczalne, czy chemoutwardzalne. Tego rodzaju farby potrafią zaskoczyć sporą gamą kolorystyczną, więc bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Malowanie na mokro - na czym polega.

Malowanie na mokro polega na spryskiwaniu powierzchni, która wcześniej była odpowiednio przygotowana. Farba, którą spryskuje się metalowe konstrukcje jest w formie strumienia, działającego pod ciśnieniem. Strumień ten wydobywa się ze specjalnego pistoletu natryskowego, do którego przytwierdzony jest zbiornik z farbą. Istnieją dwa rodzaje pistoletu: ręczny lub automatyczny, a to, który się używa zależy w dużej mierze od ilości powierzchni, którą mamy to pomalowania. 

Obecnie stosowane są różne metody natrysku: hydrodynamiczny, powietrzny niskociśnieniowy, a także pneumatyczny. Jeśli posiadacie jakąś powierzchnię, którą chcecie potraktować malowaniem na mokro, warto zlecić to profesjonalnej firmie. Balt Yard posiada odpowiednie narzędzia i umiejętności, dzięki czemu malowanie na mokro będzie wykonane profesjonalnie i przede wszystkim trwale. To sprawi, że metalowa konstrukcja dłużej zostanie zakonserwowana, a farba nie będzie odpryskiwać. 

Balt Yard w Gdyni  - specjalista od malowania na mokro. 

 Jeśli więc szukacie kogoś, kto zna się na malowaniu na mokro wejdźcie na stronę internetową Balt Yard skontaktujcie się z nami. Odpowiemy też na każde Wasze pytanie. Koniecznie zapoznajcie się również z naszą ofertą i przekonajcie się, w czym jeszcze możemy Wam pomóc.