Aktualności

 

Firma Balt Yard zajmuje się kompleksową obsługą remontów statków, w skład której wchodzi m.in piaskowanie, czy malowanie proszkowe. Aby w sposób bezpieczny, dokładny i profesjonalny móc zająć się konserwacją statków potrzebne są komory malarskie. Jeśli chcecie się dowiedzieć o nich nieco więcej, to koniecznie czytajcie dalej!

 Wszystko o komorach malarskich.

Komory malarskie to specjalnie odseparowane powierzchnie, w których najczęściej odbywa się malowanie niewielkich konstrukcji, z także wszelkich detali. Najczęściej mieszczą się w hali produkcyjnej, ale zdarza się, że są zaprojektowane i zbudowane jako te wolnostojące. Szkielet tej kabiny zazwyczaj jest dość lekki, ale niezwykle wytrzymała. Dodatkowo izolowany jest płytami wielowarstwowymi, które wypełnione są wełną mineralną albo poliuretanem. Komora malarska wyposażona jest w specjalny system wentylacji, który znajduje się w podwieszanych płytkach. Dzięki temu specjaliści z firmy Balt Yard mogą w sposób szybki i dokoładny dokonać malowanie proszkowego poszczególnych elementów statów.

Głównym zadaniem komory malarskiej jest stworzenie warunków, które pozwolą na aplikację albo suszenie pomalowanych elementów. 

Balt Yard - specjalista od konserwacji statków.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która w sposób rzetelny i bezbłędny wykona malowanie proszkowe, czy piaskowania piaskowanie powierzchni, odezwij się do Balt Yard. Przy okazji wejdź na stronę internetową i zapoznaj się z ofertą Balt Yard. Dowiedz się, w czym jeszcze możemy Ci pomóc. Posiadamy certyfikaty jakości, więc możesz mieć pewność, że odpowiednio zaopiekujemy się Twoim sprzętem.