Aktualności

 

Jeśli jesteście z nami na bierząco to wiecie już doskonale, że Balt Yard to firma, która zajmuje się kompleksową obsługą remontów statków. Jednym z procesów, który pomaga w konserwacji statków, a także ułatwia póżniejsze malowanie, odświeżanie, czy jego czyszczenie, jest piaskowanie. Ale piaskowanie to proces, który można stosować także na innych konstrukcjach czy przedmiotach. Jeśli ciekawi Cię gdzie proces piaskowania się jeszcze sprawdza, czytaj dalej. 

Piaskowanie felg - sposób na czyste felgi. 

Każdy właściciel samochodu wie doskonale, że przez lata użytkowania, części auta się zużywają. I nie ma znaczenia, czy mówimy o silniku, hamulcach, czy nawet felgach! Na nich z czasem pojawia się rdza, a lakier zaczyna się łuszczyć, rozwarstwiać i odpadać. Co zrobić, żeby znowu prezentowały się nienagannie? Pomalować znowu! zanim jednak zdecydujecie się na reaplikację lakieru, postawcie na piaskowanie felg! To niezbędny krok zanim zdecydujecie się na ich odświeżenie.

Krótko o piaskowaniu.

Dla tych co nie pamiętają, piaskowanie to nic innego jak zdzieranie, czy złuszczanie warstwy lakieru, czy farby z powierzchni. Piaskowanie dodatkowo wygładza przestrzeń, a do tego procesu używa się spreżone powietrze pod wysokim ciśnieniem, które posiada specjalne drobiny, przypominające piach.

Piaskowanie tak naprawdę przypomina odrobinę szlifowanie. Warto jednak pamiętać, że podczas piaskowania powierzchnia jest oczyszczana i wygładzana w sposób równomierny. Dzięki temu później nakładana warstwa farby bardzo dobrze przylega.

Balt Yard - specjalista od piaskowania.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która w sposób rzetelny i bezbłędny wykona piaskowanie felg, czy innych powierzchni, odezwij się do Balt Yard. Przy okazji wejdź na stronę internetową i zapoznaj się z ofertą Balt Yard. Dowiedz się, w czym jeszcze możemy Ci pomóc. Posiadamy certyfikaty jakości, więc możesz mieć pewność, że odpowiednio zaopiekujemy się Twoim sprzętem.