Aktualności

 

Chcesz odnowić swój kadłub statku? Uważasz, że czas najwyższy odrestaurować powłokę? Jesteś w Gdyni, Sopocie, Gdańsku lub okolicach? Skontaktuj się z Balt Yard!

Balt Yard - specjalista od statków.

Chyba każdy właściciel łodzi, czy statku wie doskonale jak ważna jest jego konserwacja i odnawianie powłoki. Kiedy najlepiej się za to zabrać? To jest dobre pytanie... Jeśli sam nie jesteś wstanie określić kiedy i na jakie zabiegi warto postawić, skontaktuj się ze specjalistą! Balt Yard to firma, która zajmuje się kompleksową obsługą remontów statków. Grono specjalistów podpowie Ci, czy Twój kadłub wymaga pozbycia się skrystalizowanej soli i starej farby i kiedy najlepiej wykonać piaskowanie w celu usunięcia tych zabrudzeń. Balt Yard może wykonać również malowanie proszkowe kadłuba, dzięki czemu farba dłużej pozostranie na powierzchni Twojej łodzi. Skontaktuj się z Balt Yard i umów się na konsultację. Zadbaj o swoją łódź już dziś!

Balt Yard Gdynia - oferta.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która w sposób rzetelny i bezbłędny wykona piaskowanie statku, odezwij się do Balt Yard. Przy okazji wejdź na stronę internetową i zapoznaj się z ofertą Balt Yard. Dowiedz się, w czym jeszcze możemy Ci pomóc. Posiadamy certyfikaty jakości, więc możesz mieć pewność, że odpowiednio zaopiekujemy się Twoim kadłubem.