Aktualności

 

Jesteś właścicielem statku lub łodzi i zastanawiasz się jak odpowiednio dbać o kadłub? Co sprawia, że statek zwiększa swoją żywotność i jest odporny na korozję? Jeśli ten temat Cię interesuje, to koniecznie czytaj dalej.

 Konserwacja statków przede wszystkim!

Tak naprawdę czyszczenie, konserwacja i wszelkiego rodzaju naprawy statku są niezbędne. Dzięki temu okres eksploatacyjny statów znacznie się wydłuża. Istnieją różne sposoby czyszczenia i konserwacji statku. Do tych najpopularniejszych technik możemy zaliczyć: 

Czyszczenie powierzchni statku to niezawodny sposób, aby usunąć rdzę, zeschniętą sól morską, zgorzeliny, rozpryski spawalnicze, czy starą farbę. Bardzo często podczas czyszczenia statku zaokrągla się ostre krawędzie, aby uzyskać optymalną jakość powłoki. To wszystko usprawnia pracę statku.

Balt Yard Gdynia - oferta.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która w sposób rzetelny i bezbłędny wykona piaskowanie statku, odezwij się do Balt Yard. Przy okazji wejdź na stronę internetową i zapoznaj się z ofertą Balt Yard. Dowiedz się, w czym jeszcze możemy Ci pomóc. Posiadamy certyfikaty jakości, więc możesz mieć pewność, że odpowiednio zaopiekujemy się Twoim kadłubem.